Šarže přízí, jiné odstíny barvy

Jistě víte, že příze mají své názvy druhu a čísla barev, ty jsou obvykle stále stejné (standardní označení). Mimo to jsou však na štítcích uváděny i čísla šarže, tzn. výrobní odstíny uvedených barev ... a právě šarže může vykazovat viditelnou odlišnost, někdy témeř neznatelnou.

Upozorňujeme však, že prodejce (jakýkoliv eshop) nemůže ovlivnit jakou šarži obdží od dodavatele, čili co dodavatel zašle. Zboží je naskladňováno každý týden, ve stovkách kusů. A protože se denně expedují desítky zásilek, je velmi pravděpodobné, že stejná šarže už nebude dostupná - nelze ji vyrobit "na zakázku". Myslete na to při objednávání a vždy si objednejte dostatečné množství při jednom nákupu, případně upozorněte, že objednané zboží chcete mít v jedné konkrétní šarži. Nelze očekávat, že šarže, kterou již máte, se bude v dohledné době zase opakovat. To není technicky možné pro výrobce a pro množství eshopů, které zboží prodávají.
 
Požadovanou šarži si raději vždy telefonicky ověřte a vyžádejte její dodání, neboť než dokončíte svou objednávku - už může být vše jinak (pokud to třeba uvedete v mailu).

Háčku zdar!
 


Nenašli jste co jste hledali? Napište nám.