Hlasujte v anketě ShopRoku

Kategorie zboží
Filtr: barva
Značky


Přehled značek

.Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks)

.Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks)
.Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks) .Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks) .Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks)
Výrobce: Leros
Kód zboží: LEROS BV
Skladem: 4 sady
Cena s DPH: 67,20 Kč / sada
Cena bez DPH: 60,00 Kč

.Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks)

ČAJ PRO DOBROU NÁLADU
Zklidněte mysl a nalaďte se na pozitivní vlnu s lahodnou směsí meduňky a heřmánku doplněnou o oregáno neboli dobromysl – bylinku, která dělá čest svému jménu. Blahodárný heřmánek zklidňuje, meduňka navozuje dobrý pocit a dobromysl má pozitivní vliv na duševní výkon. Bylinnou směs využijete jak ráno pro naladění se na celodenní povinnosti, tak i při večerní relaxaci po náročném dni. Voňavou směs bylinek doplňují lístky honeybush, medového keře, díky němuž má výsledný nápoj příjemně nasládlou, medovou chuť.

PŘÍPRAVA

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5 - 8 minut. Čaj se pije teplý. Připravuje se vždy čerstvý.

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí 1-3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

CHUŤ A VŮNĚ

V chuti se objevuje nasládlost medového keře, doplněná vůní kardamomu, heřmánku a dobromysli. Čaj má světle oranžovou barvu.

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

Leros .Bylinkový čaj, Bylinková veselost (20ks) QR Code
Kategorie produktu: Dárkové předměty
Související zboží
Hlasujte v anketě ShopRoku