Kategorie zboží
Filtr: barva
Značky


Přehled značek

Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro)

Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro)
Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro)
Výrobce: Návody v PDF
Kód zboží: NPDF MM
Skladem: 1 ks
Cena s DPH: 149,00 Kč / ks
Cena bez DPH: 123,14 Kč

Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro)

Návod obsahuje fotky a orientační popis "jak na to". Po úhradě (připsání platby) si budete moci stáhnout návod ve formátu PDF přímo ze svého účtu (po přihlášení) a vytisknout si jej. Nebo si můžete vyžádat zaslání návodu mailem, tištěnou verzi nezasíláme. Doprava u toho zboží není účtována, jelikož se jedná o PDF soubor.

Návod na háčkovaný velmi efektní šátek PODZIM. Nevšední plastický vzor, který se háčkuje maličko netypicky, vytváří úžasně hebký a nadýchaný šátek ideální na chladnější dny. Návod obsahuje schéma, detailně popsaný postup krok po kroku včetně rozkresleného schématu a fotopostupu. Součástí návodu je navíc ještě i schéma na šátek JARO, což je odlehčená varianta šátku Podzim.

Informace o šátku:

  • Doporučená příze: Kokonki, YarnMellow Butterfly, Lola, Čarovné klbko
  • Návin: 1000 – 1500 m, na šátek Jaro je možné použít i menší návin
  • Háček: č. 3
  • Obtížnost: pro mírně pokročilé
  • Použité sloupky: ŘO, KS, PDS, DS, 2x a 3x nahozený DS, PO

Šátek se háčkuje od cípu, ze začátku může být trochu náročnější se v práci zorientovat, ale po překonání počátečních nesnází se vzor snadno pamatuje a je ideálním relaxem. Vzor je naprosto vhodný pro nejrůznější barevné kombinace duhových klubíček, díky své jednoduchosti je ideální i pro klubíčka s vysokým počtem barevných přechodů nebo i velice kontrastní varianty. Výsledný tvar šátku je nepatrně asymetrický, vzor nevyžaduje závěrečné vyvěšení.

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

Návody v PDF Návod na háčkovaný šátek, Podzim (jaro) QR Code
Související zboží