Hlasujte v anketě ShopRoku

Kategorie zboží
Filtr: barva
Značky


Přehled značek

Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé

Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé
Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé
Výrobce: Návody v PDF
Kód zboží: NPDF MM
Skladem: 1 ks
Cena s DPH: 149,00 Kč / ks
Cena bez DPH: 123,14 Kč

Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé

Návod obsahuje fotky a popis "jak na to". Po úhradě (připsání platby) si budete moci stáhnout návod ve formátu PDF přímo ze svého účtu (po přihlášení) a vytisknout si jej. Nebo si můžete vyžádat zaslání návodu mailem, tištěnou verzi nezasíláme. Doprava u toho zboží není účtována, jelikož se jedná o PDF soubor.

  • Použitá příze: Floxy (VlnaHep)
  • Návin: 1000 m

Další šátek z dílny Michaely Málkové z NaHacek.net. Po velmi oblíbeném šátku Magdaléna háčkovaném od cípu jsme pro vás připravili variantu v klasickém tvaru písmene “Vé”. Šátek tvoří pohodový vzorek, naprosto ideální pro relax. Není potřeba žádné složité počítání sloupků. Opakují se stále dokola dvě řady, takže si vzorek velmi rychle zapamatujete a nemusíte stále nahlížet do návodu. Návod obsahuje schéma i detailně popsaný postup krok za krokem. Je vhodný pro mírně pokročilé začátečníky.

Použitá příze: VlnaHep FLOXY. Velmi povedená novinka. Krásně jemná a lesklá “stočená čtyřnitka”, aneb klubíčko je tvořeno čtyřmi tenkými nitkami, které jsou stočené do jedné silnější. Spadá do kategorie “duhovek”, je to tedy příze s dlouhými barevnými přechody. Složením 55 % bavlna, 45 % akryl. Toto konkrétní klubíčko použité na výrobu šátku Magdaléna Vé, je specifické třemi zářivými barvami bez pozvolných barevných přechodů. Ty ve výsledku výrazně vynikají ze základní barvy, která se naopak velmi pozvolna, tzv. tón v tónu, mění do tmavšího odstínu.

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

Návody v PDF Návod na háčkovaný šátek, Magdaléna Vé QR Code
Související zboží
Hlasujte v anketě ShopRoku