Kategorie zboží
Filtr: barva
Značky


Přehled značek

.Čaj na dobrý Spánek a nervy (20ks)

.Čaj na dobrý Spánek a nervy (20ks)
.Čaj na dobrý Spánek a nervy (20ks)
Výrobce: Leros
Kód zboží: LEROS SN
Skladem: 1 sada
Cena s DPH: 69,00 Kč / sada
Cena bez DPH: 60,00 Kč

.Čaj na dobrý Spánek a nervy (20ks)

BYLINKY PRO KLID DUŠE
Bylinná čajová směs napomáhá ke zdravému spánku a přináší úlevu v období zvýšeného stresu. Voňavá meduňka, heřmánek a levandule přispívají k relaxaci, jsou výtečnými pomocníky při problémech se spánkem a navíc podporují normální trávení. Směs obsahuje také chmel a kozlík lékařský, které pomáhají zklidnit roztěkanou a unavenou mysl. Nechte se ukonejšit a ukolébat ke spánku šálkem voňavého bylinného čaje!

PŘÍPRAVA
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. Čaj se pije vlažný, poslední šálek ½ hodiny před spaním. Připravuje se vždy čerstvý.

DÁVKOVÁNÍ
Dospělí 2-4 šálky za den. Děti od 3 let 2 šálky za den. Nepřekračujte uvedené dávkování.

CHUŤ A VŮNĚ
Přestože samotný chmel chutná hořce, výsledná chuť bylinného čaje je spíš nasládlá. Postará se o to svěží meduňka i pikantní kozlík. Ve vůni světle hnědého nálevu rozeznáme silný hořko-sladký tón kozlíku, který prý láká kočky, ucítíme i citronovou meduňku, nezaměnitelnou jemnost levandule nebo dobře známý heřmánek.

UPOZORNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

Leros .Čaj na dobrý Spánek a nervy (20ks) QR Code
Kategorie produktu: Dárkové předměty
Související zboží