Hlasujte v anketě ShopRoku

Kategorie zboží
Filtr: barva
Značky


Přehled značek

.Čaj dětský, Klidné sny (20ks)

.Čaj dětský, Klidné sny (20ks)
.Čaj dětský, Klidné sny (20ks) .Čaj dětský, Klidné sny (20ks)
Výrobce: Leros
Kód zboží: LEROS KS
Skladem: 4 sady
Cena s DPH: 57,46 Kč / sada
Cena bez DPH: 51,30 Kč

.Čaj dětský, Klidné sny (20ks)

KLIDNÝ SPÁNEK S BYLINKAMI
Bylinná směs s meduňkou a lipovým květem, které působí relaxačně a pomáhají s usínáním. Společně s dobromyslí podporují také normální trávení a klid v bříšku. Zklidňující čajová směs je vhodná k doplnění dětského pitného režimu zvláště v podvečerním čase.

PŘÍPRAVA
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5–10 minut. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

DÁVKOVÁNÍ
Děti od 6 měsíců do 3 let 1 šálek denně. Děti od 3 let 2–3 šálky denně. Dospělí 3–5 šálků denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

CHUŤ A VŮNĚ
Vůni čaje kraluje svěží meduňka se svým jemným citronovým přídechem, která se krásně snoubí s vůní lipových květů. Příjemnou nasládlou chuť dodává čaji rooibos, kořen lékořice ji pak jemně doplňuje svou typickou sladce anýzovou příchutí.

UPOZORNĚNÍ
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

Leros .Čaj dětský, Klidné sny (20ks) QR Code
Kategorie produktu: Dárkové předměty
Související zboží
Hlasujte v anketě ShopRoku