Kategorie zboží
Filtr: barva
Značky


Přehled značek

.Čaj dětský, Bylinný (20ks)

.Čaj dětský, Bylinný (20ks)
.Čaj dětský, Bylinný (20ks) .Čaj dětský, Bylinný (20ks)
Výrobce: Leros
Kód zboží: LEROS BY
Skladem: 2 sady
Cena s DPH: 59,00 Kč / sada
Cena bez DPH: 51,30 Kč

.Čaj dětský, Bylinný (20ks)

Vyvážená bylinková směs ideální k doplnění pitného režimu našich nejmenších. O příjemnou chuť nápoje se postará lehce nakyslý šípek, svěží jablko, nasládlý fenykl i voňavý heřmánek. Dopřejte svým dětem lahodnou chuť bylinného čaje!

PŘÍPRAVA
1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Čaj je možné přisladit. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

DÁVKOVÁNÍ
Pije se 2–3x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

CHUŤ A VŮNĚ
Voňavé byliny se v čaji snoubí se svěžestí ovoce. V chuti rozeznáte kyselkavý šípek i nasládlý fenykl, ten čaj i krásně provoní. Jemně bylinnou vůni tohoto čaje pak doplní heřmánek, lipový květ a list ostružiny. Barva čaje má světle medový nádech.

UPOZORNĚNÍ
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Získejte snadno a rychle URL odkaz na produkt - do vašeho mobilního zařízení.

Leros .Čaj dětský, Bylinný (20ks) QR Code
Kategorie produktu: Dárkové předměty
Související zboží